pl en de

O firmie

Firma Fludra świadczy kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali.

Na rynku działamy już od 1930 roku. W tym czasie zdążyliśmy zdobyć bardzo cenne doświadczenie, które dziś sprawia, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. W skład naszej obecnej oferty wchodzą: wycinanie laserowe, spawanie, obróbka plastyczna,  obróbka skrawaniem, malowanie proszkowe oraz wiele innych.

Jesteśmy nowoczesnym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem z bardzo bogatą historią. Założycielem firmy był Jan Fludra, który w roku 1930 otworzył zakład kowalski przy ulicy Górki. W pierwotnej lokalizacji istniał on aż do roku 2006.

Stosujemy Zintegrowany Systemem Zarządzania zgodny z PN-EN ISO 9001, PN-EN ISO 14001 oraz system zarządzania jakością w spawalnictwie ISO 3834-2.

Usługi wykonujemy na podstawie dokumentacji technicznej dostarczonej przez klientów lub stworzonej przez pracowników firmy. Dzięki bardzo rozbudowanej ofercie zapewnimy kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali.


Niezwykle bogate doświadczanie branżowe i nieustanne inwestowanie w najnowsze technologie pozwalają nam zapewnić klientom usługi najwyższej jakości.

"Tradycja jakości" - to nasza dewiza!